Kompani pėr gėrmime dhe punime tokėsore Kompani e specializuar nė kryerjen e punimeve tokėsore me eskavator (bager). Kompania ka makinerist i cili ėshtė manipulator i ēertifikuar i makinerisė sė rėndė nė Austri. Pėrvojėn nga Austria dhe ajo qė sa vite qė e bėjmė nė Kosovė na bėnė njė kompani tė besueshme dhe profesionale.

Mund tė na vizitoni apo ta shihni punėn tonė, t'i vizitioni klientėt apo punishtet e kryera qė tė njiheni me profesionalizmin dhe korrektėsinė tonė.
Na vizitioni nė adresėn: Baballoq, Deēan apo: Nė adresėn tjetėr: Dardani (Piskot) Gjakovė
Konsultimet falas Kontakti KONSULTIMI I PROJEKTEVE
Konsultimi me ne para se të Implementohet projekti
read more
ZGJIDHJE EKONOMIKE
Ne ofrojmë zgjidhjet më të përshtatshme në treg. Shqyrtoni ofertat tona...
read more
PLANIFIKIMI I PUNIMEVE
Ne mund tu asistojmë duke ju ndihmuar se si ti planifikoni punimet në terren.
read more
VEPRIME PĖRFITUESE Veprime tė drejta Kordinimi i veprimeve me pronarin dhe inxhinierët. Përgjegjësi dhe garancion. Përgjegjësi para kontratës dhe klientit, garancion për shërbim. Më tepër SHERBIME TE AVANCUARA Kompania jonė, ju siguron se puna do tė kryhet me korrektėsi, me saktėsi, do tė kryejmė edhe shėrbimet shtesė tė kėrkuara nga ju.
Më tepër
Shërbimet Tona
RREGULLIM I HAPĖSIRAVE: Gërmim i peisazhit, mbushje me dhe, rrafshime & nivelizime,
kontrollim i erozionit, etj.
TRANSPORT TĖ MATERIALEVE: Dheut, zhavorrit, shtresat e punishteve, mbetjet e ndėrtimeve etj. . GĖRMIME: Hapje tė kanaleve, bodrumeve, themeleve, drenazhave, ujėsjellėsit dhe kanalizimeve. .
read more
©copyrights @ 2013 Guraba. All Rights Reserved
Design By: arsofarts.com

This website is designed by: Ars of Arts